Dom Aukcyjny Ostoya

Obrazy na sprzedaż

Dom Aukcyjny Ostoya oferuje różnorodne obrazy na sprzedaż, a konkretnie szeroki wachlarz malarstwa dawnego, współczesnego, realistycznego jak i abstrakcyjnego. Są to dzieła znanych artystów jak i tych, którzy w malarstwie „stawiają pierwsze kroki”, choć widać w nich duży potencjał.
W naszym domu aukcyjnym znajdziesz prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym charakterem. Obrazy, które wzbogacą Twoją kolekcję i które będą zdobiły ściany Twoich wnętrz. W ofercie posiadamy przeróżne obrazy na sprzedaż, dlatego niezależnie od tego, czego oczekujesz, z pewnością u nas to znajdziesz.
Poszukujesz obrazu charakteryzującego się wysokimi walorami artystycznymi? Rozglądasz się za obrazem ulubionego artysty? A może tak po prostu, chcesz mieć w swoim domu cenny obraz? Zapraszamy do naszego Domu Aukcyjnego Ostoya, jak i na aukcje internetowe. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.
Co ważne, z naszej strony możesz liczyć na fachowe i kompleksowe doradztwo. Opowiemy Ci o każdym obrazie, który Cię zainteresuje. Do tego sprzedamy go w rozsądnej cenie, bo ceny ustalane są przez ekspertów na podstawie rynkowej wartości. Wszystkie obrazy, które mamy w ofercie są oryginalne i legalnie nabyte. Dlatego Dom Aukcyjny Ostoya jest odpowiednim miejscem, aby kupić obraz – prawdziwe dzieło sztuki i w dodatku w dobrej cenie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a obrazy na sprzedaż wystawiamy regularnie. Sztuka to przede wszystkim nasza wielka pasja, którą nieustannie rozwijamy. Wszystko po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W związku z tym potrafimy zaprezentować swoją ofertę, doradzić i spełnić oczekiwania każdego naszego klienta. Dołącz do nich i Ty, a sam się przekonasz, jak satysfakcjonująca może być współpraca z naszym domem aukcyjnym.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: