Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Lublin

Chiny

Jakie powinno być Twoje idealne biuro podróży? Tanie? Kompetentne? A może pomocne? Chyba wszystkiego po trochu. Dobre biuro podróży wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, co przejawia się przede wszystkim w skłonności do prezentowania mu takich ofert wyjazdów czy wycieczek objazdowych, jakich oczekuje. Nasze biuro podróży Logos tour dba, aby najpierw dowiedzieć się, jakie kierunki interesują turystę, a jeśli nie są one ściśle sprecyzowane, nasi doradcy postarają się pokazać najciekawsze ich zdaniem miejsca, które warto odwiedzić. Inne wycieczki prezentujemy dla rodzin z dziećmi, a inne dla żądnych wrażeń grup przyjaciół czy młodych par.

Na przykład wakacje w Chinach niekoniecznie będą odpowiednią propozycją dla tych, którzy lubią po prostu odpoczywać w ciepłych krajach na plaży, w cieniu palm. Natomiast wycieczka objazdowa po Chinach, zorganizowana przez nasze biuro podróży Logos tour, bez wątpienia pozwoli na poznanie tego jakże ważnego dla cywilizacji światowej azjatyckiego kraju. Gwarantujemy piękne krajobrazy, wielowiekowe zabytki i wspomnienia, które staną się pamiątką na całe życie.

W ofercie posiadamy wyjazdy na 7 kontynentów, gdzie organizujemy wczasy pobytowe, wycieczki fakultatywne i objazdowe. Dla każdego turysty, bez względu na prezentowany przez niego profil wypoczynku, znajdziemy odpowiedni wyjazd. Logos tour stoi na stanowisku, że możemy jechać wszędzie tam, gdzie nas nogi poniosą.

Dla miłośników starożytnych cywilizacji wyjazd na wycieczkę do Chin z naszym biurem podróży może być spełnieniem marzeń. Znajduje się tu tak wiele zabytków z czasów panowania kolejnych dynastii cesarskich, że trudno wszystko zobaczyć choćby w ciągu tygodnia czy dwóch. Historia Chin jest przebogata i liczy sobie ponad 5 tys. lat. Warto zrealizować swoje plany odwiedzenia i zobaczenia na własne oczy najważniejszych zabytków Chin. Możemy zorganizować dla Ciebie wycieczkę do Chin z przewodnikiem, który poszerzy twoje horyzonty dotyczące znajomości historii, sztuki i obyczajów Chińczyków. W programie wycieczki do Chin obowiązkowo musi się znaleźć Pekin – pełniący rolę stolicy już od 8 wieków, jak i wizyta na słynnym Chińskim Murze. To monumentalna budowla, która widoczna jest nawet z kosmosu. W Xi`an warto zobaczyć fantastyczną Terakotową Armię, która zachwyca swoim realizmem. Bajkowo kolorowe pałace dawnych cesarzy dynastii Ming, Qing i Tang dodają Chinom szczególnego charakteru. W klasztorze Shaolin można zaś zobaczyć niecodzienny pokaz sztuk walki.

Jeśli i ciebie intrygują Chiny i po prostu marzysz o zrealizowaniu swoich celów turystycznych w najbliższym czasie, wybierz się do naszej głównej siedziby – biura w Warszawie. Czekają tam na ciebie nasi doradcy, którzy szczegółowo opowiedzą o programach wakacji w Chinach oraz udzielą odpowiedzi na twoje pytania. Posiadamy także wiele oddziałów regionalnych, gdzie także bez problemu uzyskasz pożądane informacje i zarezerwujesz wyjazd do Chin. Możesz to zrobić również przez internet, na stronie www naszego biura turystycznego.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Lublin

Adres: ul. Akademicka 4, 20-003 Lublin, lubelskie

Telefon: 81 533 00 77

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: